Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Limanowa

Limanowa, małopolskie

  • 2 900 zł
  • 55 m²
  • 52,73 zł/m²

Zdjęcie

Biuro I

Skontaktuj się

Mieszkanie Limanowa

Limanowa, małopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

2 900 zł

55 m²

52,73 zł/m²

Mieszkanie Limanowa

Zaktualizowane: 5 maja 2026

2 900 zł 55 m² 52,73 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 900 zł

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 900 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 55 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 2024
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Opłaty uzupełniające: 150 zł, kaucja: 2 900 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: KG INVESTMENT, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 406075

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, które znajduje się przy ul.Biedronia w Limanowej.
Mieszkanie posiada 55 m2 i znajduje się na pietrze w budynku piętrowym.

MIESZKANIE:
I.Skład mieszkania:
-klatka schodowa
-przedpokój
-salon z aneksem kuchennym
-sypialnia I (łóżko z materacem oraz szafa)
-sypialnia II (łóżko z materacem oraz szafa)
-łazienka
- balkon
II. Ogrzewanie gazowe (piecyk dwufunkcyjny)
III. (...)

Agent

Biuro I

780 729...

780 729 984