Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Limanowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji W limanowej przy ul. Jana biedronia już W sprzedaży! Prezentuje ofertę nowoczesnych mieszkań w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 50 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 131 zł84,61 m² 12 635,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Lokal nr M-23 | Piętro III | Powierzchnia użytkowa: 84,61 m Nowoczesne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 84,61 m , położone na III piętrze, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 011 zł66,94 m² 12 160,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Apartamenty Centrum komfort, który się opłaca Lokal nr M-4 | Piętro I | Powierzchnia użytkowa: 64,42 m Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,42 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 769 zł66,94 m² 12 171,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Lokal nr M-20 | Piętro III | Powierzchnia użytkowa: 66,94 m Nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,94 m , położone na III piętrze, to idealna propozycja dla rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

499 000 zł67,42 m² 7 401,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji od strony kupującej Zapraszamy do zapoznania z się z nowo wybudowaną inwestycja - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł88 m² 6 352,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji W limanowej przy ul. Jana biedronia już W sprzedaży! Prezentujemy ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 53,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Limanowa

Limanowa,małopolskie

705 651 zł57,37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 z nowo powstałej inwestycji przy ul. Bulwary w Limanowej. -> Miejsce parkingowe w hali garażowej ->.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowy produkt z widokiem, którego nie da się kupić osobno. Limanowa, ul. Z. Augusta 4 | 57,38 m | 3 pokoje | 619 000 pln Mieszkanie na 4. piętrze w bloku z wielkiej płyty to filtr,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł55,82 m² 7 522,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W limanowej przy ul. Zadziele już W sprzedaży! Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 55,82 m2 na piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł101,38 m² 8 778,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji od strony kupującej Zapraszamy do zapoznania z się z inwestycją na osiedlu Vidok - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Limanowa

Limanowa,małopolskie

515 000 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż - Limanowa Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m 2. Lokal mieszkalny usytuowany na parterze, o doskonałym rozkładzie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł49,24 m² 8 527,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W limanowej przy ul. Zadziele już W sprzedaży! Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 49,21 m2 na parterze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł60,24 m² 8 964,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł44 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m z balkonem, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Limanowa

Limanowa,małopolskie

860 000 zł50 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie klasy premium. Luksusowy, jasny, w pełni wyposażony i klimatyzowany apartament jednorodzinny; 50 m z prywatnym ogrodem i zadaszoną pergolą oraz przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Limanowa

Limanowa,małopolskie

300 000 zł24 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna, doskonale nasłoneczniona , w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 24 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji w Limanowej. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Limanowa

Limanowa,małopolskie

350 000 zł67 m² 5 241,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 66,78 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku w Limanowej. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 66,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Limanowa

Limanowa,małopolskie

320 000 zł44 m² 7 289,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na terenie miasta Limanowa. Lokal posiada znakomity dostęp do wszelkiego rodzaju usług publicznych. W promieniu 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Limanowa,małopolskie

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Мы также говорим на русском! rezerwacja! oferta tylko U nas! na wyłączność! ul. Reymonta - Łososina Górna - Limanowa. 60 km od Krakowa, 27 km od Nowego Sącza. Vibe Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Limanowa,małopolskie

580 000 zł166 m² 3 493,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 - poziomowe mieszkanie z niezależnym wejściem, piwnicą i ogrodem. Nieruchomość położona na terenie miasta Limanowa, w budynku wielorodzinnym. Lokalizacja mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalskiego

Limanowa,małopolskie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do zakupu nieruchomości w centrum Limanowej. Ulokowanie na jednej z bocznych ulic sprawia, że w mieszkaniu jest cicho i nie słychać odgłosów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Limanowa,małopolskie

580 000 zł166 m² 3 493,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2 - poziomowe mieszkanie z niezależnym wejściem, piwnicą i ogrodem. Nieruchomość położona na terenie miasta Limanowa, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Limanowa

Limanowa,małopolskie

640 000 zł65 m² 9 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Limanowej. Ogłoszenie od pierwszego właściciela. Widok na park. Bezpośrednio. Odrębna własność lokalu. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Limanowa,małopolskie

520 000 zł67 m² 7 712,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Witaj na osiedlu Vidok - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne połączenie natury z najnowszymi technologiami. W ofercie mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biedronia

Limanowa,małopolskie

450 000 zł57 m² 7 925,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu ostatnie! dostępne mieszkanie na zakup. Zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Limanowej przy ulicy Biedronia. Mieszkanie już z miejscem postojowym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Limanowa,małopolskie

344 000 zł39 m² 8 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie po generalnym remoncie w kameralnym bloku na Zygmunta Augusta w Limanowej blok nr 2 w głębi osiedla cisza i spokój. Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biedronia

Limanowa,małopolskie

420 000 zł57 m² 7 396,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Limanowa

Limanowa,małopolskie

253 000 zł38 m² 6 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest 38 metrowe mieszkanie w centrum Limanowej. Mieszkanie składa się z 2 pokojów ,przedpokoju jasnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Limanowa,małopolskie

229 000 zł38 m² 6 074,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie położone przy ul. Zygmunta Augusta. Lokalizacja: budynek mieści się na osiedlu przy ul. Zygmunta Augusta. W pobliżu dostępne sklepy spożywcze, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marka

Limanowa,małopolskie

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedamy bardzo atrakcyjne, klimatyzowane i komfortowo wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum Limanowej ok 200 m od rynku przy ulicy Józefa Marka w Limanowej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Limanowa,małopolskie

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 30m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Zlokalizowane w Limanowej przy ul. Piłsudskiego 18, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Limanowa,małopolskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieaktualne.NIEAKTUALNE.NIEAKTUALNE

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Limanowa

Limanowa,małopolskie

360 000 zł69 m² 5 188 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Atrakcyjne mieszkanie w centrum miasta, piękny, przestronny układ pokoi. Duży balkon z widokiem na park. Blok zadbany, ocieplony, ogrodzony z placem zabaw dla dzieci. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Limanowa

Limanowa,małopolskie

152 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Położenie: limanowa, ul. Z.Augusta 1/35. Doskonała lokalizacja kilka minut od rynku. W sąsiedztwie liczne sklepy i szkoły, przedszkole, kryta pływalnia, kort tenisowy, park itd. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Limanowa

Limanowa,małopolskie

60 m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam komfortowe mieszkanie w bloku na drugim piętrze.Mieszkanie posiada wszystkie media. Posiada dużą piwnicę ,oraz duży balkon.Na podłogach jest dębowy oryginalny parkiet .Poniżej mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Limanowa