Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania w nowym bloku Limanowa - Oferty sprzedaży lub najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji W limanowej przy ul. Jana biedronia już W sprzedaży! Prezentuje ofertę nowoczesnych mieszkań w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 50 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł67,42 m² 7 401,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji od strony kupującej Zapraszamy do zapoznania z się z nowo wybudowaną inwestycja - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

559 000 zł88 m² 6 352,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji W limanowej przy ul. Jana biedronia już W sprzedaży! Prezentujemy ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 53,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Limanowa

Limanowa,małopolskie

705 651 zł57,37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 z nowo powstałej inwestycji przy ul. Bulwary w Limanowej. -> Miejsce parkingowe w hali garażowej ->.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

419 900 zł55,82 m² 7 522,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W limanowej przy ul. Zadziele już W sprzedaży! Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 55,82 m2 na piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Limanowa

Limanowa,małopolskie

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, które znajduje się przy ul.Biedronia w Limanowej. Mieszkanie posiada 55 m2 i znajduje się na pietrze w budynku piętrowym. Mieszkanie: I.Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł101,38 m² 8 778,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji od strony kupującej Zapraszamy do zapoznania z się z inwestycją na osiedlu Vidok - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł49,24 m² 8 527,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W limanowej przy ul. Zadziele już W sprzedaży! Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 49,21 m2 na parterze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł60,24 m² 8 964,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Limanowa

Limanowa,małopolskie

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, które znajduje się przy ul. Mordarskiej w Limanowej. Mieszkanie posiada 66 m2 i znajduje się na pietrze w budynku 2 piętrowym. -> mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł44 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m z balkonem, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Limanowa

Limanowa,małopolskie

860 000 zł50 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie klasy premium. Luksusowy, jasny, w pełni wyposażony i klimatyzowany apartament jednorodzinny; 50 m z prywatnym ogrodem i zadaszoną pergolą oraz przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Limanowa,małopolskie

2 950 zł80 m² 36,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania nowoczesne mieszkanie na wynajem w Limanowej, przy ul. Witosa 6 (dzielnica Sowliny). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancki styl, komfort oraz spokojną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Limanowa,małopolskie

520 000 zł67 m² 7 712,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Witaj na osiedlu Vidok - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne połączenie natury z najnowszymi technologiami. W ofercie mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia